Safari indywidualne wycieczki do Kenii i Tanzanii

Przeżyj niezapomniane i pełne wrażeń wycieczki safari!

Jeżeli szukasz nowych doznań, a standardowe kierunki i formy podróży Cię nie interesują -  Afryka czeka na Ciebie. Piękne, dziewicze krajobrazy, dzikie zwierzęta, które na co dzień mamy okazję oglądać jedynie w zoo... Teraz możemy zobaczyć je w swoim naturalnym środowisku. By wycieczka safari do Kenii czy Tanzanii była wspaniałą przygodą, a nie przykrym rozczarowaniem, zachęcamy do skorzystania z zorganizowanego wyjazdu.

Proponujemy aż trzy różne lokalizacje, w których przemierzycie sawanny i afrykańskie bezdroża. Poznaj wielobarwną Tanzanię, magiczną Kenię oraz egzotyczny Madagaskar. Tanzania safari, Kenia safari i wypoczynek… Możliwości jest wiele!  Eksploruj przyrodę Czarnego Lądu i wypoczywaj na rajskich plażach.

W programie safari Kenia i Tanzania - wycieczki fakultatywne, przewidziane są wizyty w najpiękniejszych rezerwatach i parkach narodowych świata, obserwowanie zwierząt takich jak żyrafy, hipopotamy, lwy, antylopy, gazele i słonie. Po kilku intensywnych dniach z indywidualnych wycieczek safari w Kenii czy Tanzanii zostawicie sawannę za sobą i udacie się do urokliwych nadmorskich miasteczek, położonych w okolicy zachwycających, wielokilometrowych plaż. Gwarantujemy, że nigdy dotąd nie widziałeś tak delikatnego i drobnego piasku oraz lazurowej, krystalicznie czystej morskiej wody. Afryka Cię oczaruje.

Tanzania Safari

Dzikie Oblicze Tanzanii

Dzikie oblicze Tanzanii

Zobacz więcej
Słoneczne Plaże Zanzibaru

Słoneczne Plaże Zanzibaru

Zobacz więcej

Zobacz opis kraju

Kenia Safari

W Sercu Czarnego Lądu

W sercu czarnego lądu

Zobacz więcej
W Krainie Masajów

W krainie Masajów

Zobacz więcej

Zobacz opis kraju

Madagaskar Safari

W Krainie Lemurów

W krainie Lemurów

Zobacz więcej
Tajemnice Czerwonej Wyspy

Tajemnice czerwonej wyspy

Zobacz więcej

Zobacz opis kraju

Opowiedz nam o swoich marzeniach

WordPress Theme built by Shufflehound. © 2020 Feel The Travel
Podróże szyte na miarę, egzotyczne wakacje