Poniżej znajdziecie przykładowe programy indywidualnych wyjazdów, które pomogą Wam w wyborze kierunku podróży.
W Feel The Travel wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego o ostatecznym kształcie Waszych wakacji zadecydujecie sami.
Wybierzcie odpowiedni termin, interesujący Was kierunek, a my zajmiemy się resztą.

Poznaj największe atrakcje kraju i zakosztuj jego różnorodności. Po wizycie w gwarnym Hanoi, moment wytchnienia odnajdziecie w czasie rejsu przez zatokę Ha Long. Trekking w regionie Sapa oczaruje Was widokiem rozległych pól ryżowych i pokrytych zielenią wzniesień. Sajgon zachwyci intensywnością azjatyckiej metropolii, a piaszczyste plaże nadmorskiego Mui Ne zapewnią błogie odprężenie.

Podróż intensywna i różnorodna niczym sam Wietnam! Od wielkomiejskiego zgiełku miast Hanoi i Sajgonu, po niezapomniane widoki bajecznych formacji skalnych zatoki Ha Long. Urzekające miasteczko Hoi An zachwyci architekturą i niepowtarzalną atmosferą, a rejs po Delcie Mekongu zapisze się w pamięci obrazem soczystej roślinności i handlarzy sprzedających owoce prosto ze swoich łodzi.

Dynamiczna wyprawa pełna cudów natury i niezapomnianych widoków czeka właśnie na Was. Dajcie się porwać barwnemu krajobrazowi Indonezji! Naznaczone tradycją miasto Ubud zachwyci swoim pięknem, a wyprawa na Bali rozbudzi Wasze zmysły. Surowy klimat Nusa Penida oraz gęstwiny wyspy Lombok na długo pozostaną w pamięci. Po trekkingu na wulkanie Rinjani czeka już tylko kilka dni błogiego lenistwa na plażach Kuta. Wyprawa życia czeka!

Bali, wyspa położona obok Lombok, słynie z egzotycznej przyrody. Plaża zaskoczy Was czarnym, wulkanicznym piaskiem. Mieszkańcy z kolei poczęstują Was owocami morza i wszystkimi gatunkami ryżu. Lombok, wyspa odrobinę mniejsza od Bali, obfituje w dzikie, niebiańskie plaże, zieleń i spokój, którego tak często dzisiaj poszukujemy. Przeżyjecie tu niezapomnianą przygodę podczas dwudniowej wędrówki na słynny wulkan Gunung Rinjani.

Witajcie w Meksyku, słynącym z najpiękniejszych plaż na świecie. Być może słyszeliście już o obleganej przez turystów wyspie Cancun. Dniem i nocą tętni tu życie. Kiedy już się z nim zetkniecie, pochłonie Was ono bez reszty. Następnie udacie się do Tulum, gdzie zostaniecie oczarowani rajskimi plażami i bajecznym miastem Majów. Na Wyspie Kobiet - Isla Mujeres - spróbujecie nie tylko kąpieli w lazurowej wodzie, ale i pysznego jedzenia.

W Hanoi jest jak w filmie z Brucem Lee - nad rzeką, wśród mgły, Wietnamczycy ćwiczą tai-chi. W mieście za to panuje gwar. Nie zapomnicie zapierającego dech w piersiach rejsu po zatoce Ha Long, tajemniczych jaskiń i tutejszych mieszkańców. Kambodża zabierze Was w mistyczny świat, a Bangkok zarazi Was swoją kolorową energią.