Poniżej znajdziecie przykładowe programy indywidualnych wyjazdów, które pomogą Wam w wyborze kierunku podróży.
W Feel The Travel wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego o ostatecznym kształcie Waszych wakacji zadecydujecie sami.
Wybierzcie odpowiedni termin, interesujący Was kierunek, a my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy Was w samo serce afrykańskiej głuszy, gdzie mieszkają dzikie, egzotyczne zwierzęta, znane Wam dotychczas jedynie z ogrodów zoologicznych. To będzie niezapomniana przygoda! Poznajcie ich świat i zobaczcie na własne oczy cuda natury. Safari to zdecydowanie jedna z najlepszych atrakcji dostępnych dla turystów! Na koniec dajcie się pochłonąć błogiemu lenistwu na rajskiej plaży Diani Beach. Przez długi czas nie zapomnicie romantycznych spacerów wśród palm kokosowych nad brzegiem morza, o zachodzie słońca.

Od czasu do czasu dobrze jest zmienić otoczenie. Najlepiej udać się tam, gdzie doświadczycie bliskości natury, gdzie żyją Masajowie, którzy inaczej niż my patrzą na świat. Porwą Was do kolorowego tańca wśród lepionych domków i niezliczonej ilości ptaków. Z safari wyruszycie na Diani Beach, najpiękniejszą kenijską plażę, na której zrelaksujecie się otuleni delikatnym piaskiem. W ten bardzo przyjemny sposób oderwiecie się od europejskiej cywilizacji na ponad tydzień.

Wycieczka na Madagaskar najlepiej, aby odbywała się w duchu mora-mora - filozofii, która wyklucza pośpiech. Tak dużo jest tu bowiem do zobaczenia: zielone pola ryżowe, lemury, które wręcz garną się do turystów, obszar wapiennych iglic, Aleja Baobabów. Nie zabraknie Wam tu wrażeń i przygód. Szkoda by było ich nie doświadczyć.

Czas puścić się w pogoń za dzikimi zwierzętami, których liczne stada spotkacie na tanzańskiej sawannie. To państwo zachwyci Was nieskalaną przyrodą, urokliwymi i pełnymi tajemnic zakątkami. Zaskoczy Was spokój i piękno jakie biją z rezerwatu w Ngorongoro. Tam poczujecie prawdziwą wolność, za którą tak tęsknicie - uszczknijcie jej trochę. Nad Jeziorem Manyara zobaczycie dynamiczny krajobraz złożony z mieszaniny kolorów: flamingi, pelikany, urocze słonie, bawoły. Na koniec w Jambiani doznacie cudownych chwil nad rajską plażą, otoczoną turkusowym oceanem. Obiecujemy Wam rewelacyjny wypoczynek!

Zapraszamy Was do miasta położonego na dwunastu wzgórzach, widowiskowego Parku Narodowego Andasibe i niewielkich miasteczek, w których skosztujecie prostego życia prostych ludzi. Traficie do serca natury, którego tętnem są olbrzymie baobaby i dzikie żółwie pływające przy anielskiej plaży. To niesamowite spotkanie z Czerwoną Wyspą długo nie da Wam o sobie zapomnieć!