SINGAPUR

Singapur to miasto – państwo pełne zaskakujących połączeń, futurystycznych budowli i wielokulturowej mieszanki zwyczajów i smaków. Znajdziesz tutaj cuda architektury i niesamowite ogrody, pełne palm i kwitnących kwiatów.

Niepowtarzalne wakacje w Singapurze

Singapur to wycieczka do miejsca, które potrafi onieśmielić niejednego podróżnika. Strzeliste drapacze chmur, wyjątkowe dzieła nowoczesnej architektury, klimatyzowane chodniki i podniebny basen z fantastycznym widok na całe miasto. Wakacje w Singapurze to jednak nie tylko zagłębianie się w modernistyczną, miejską przestrzeń. To także możliwość odwiedzenia największego na świecie Ogrodu Orchidei, bajkowych ogrodów Gardens by the Bay oraz wyjątkowej wyspy Sentosa Island.

Wyjątkowa wycieczka do Singapuru

Wycieczka do Singapuru pozwoli Ci odkryć różnorodność Azji. Doświadczysz biznesowej atmosfery centrum miasta, w którym ulice są utrzymane w idealnej czystości, a budynki lśnią w blasku tropikalnego słońca. Będziesz mieć także okazję, aby zagłębić się w barwne i hałaśliwe dzielnice China Town i Little India, gdzie atmosfera buddyjskich świątyń miesza się z absolutnie wyjątkowymi zapachami i smakami lokalnych przysmaków.

Oferta dostępna wkrótce

Singapuru generalnie jest kierunkiem całorocznym. Najbardziej deszczowym okresem są miesiące od listopada do stycznia, najgorętszym miesiącem natomiast jest kwiecień.

Singapur

Stolica : Singapur

Różnica czasu :  +6 godzin w lecie i +7 godzin w zimie

Język : angielski, chiński, malajski

Populacja : 5,6 mln

Powierzchnia : 716 km²

Waluta : Dolar singapurski (SGD)

Więcej informacji : Wikipedia

Obywatele polscy wyjeżdżający do Singapuru zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 90 dni. Wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy.

Przed udaniem się w podróż do Singapuru zaleca się szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, tężcowi i błonicy oraz durowi brzusznemu. Zagrożenie malarią nie występuje.

Polecamy  zapoznanie się z poradnikiem Polak za granicą przygotowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, w którym znajduję się wiele przydatnych informacji.

Marzysz o podróży do Singapuru?

WordPress Theme built by Shufflehound. © 2020 Feel The Travel
Podróże szyte na miarę, egzotyczne wakacje