PODRÓŻE TO NASZA PASJA

Nie zaskoczymy Was, gdy powiemy, że kochamy podróże i że są one naszą największą pasją. Jesteśmy więc podróżnikami, ale i zespołem profesjonalistów, który zorganizował samodzielne i grupowe wyjazdy do prawie 60 krajów na 6 kontynentach.

FEEL THE TRAVEL jest więc odzwierciedleniem naszego stylu życia i zamiłowania do wypraw, które nieustannie otwierają nas nie tylko na nowe miejsca na mapie świata, ale przede wszystkim na napotkanych na naszej drodze ludzi, smaki, zapachy i kulturę danych regionów.

To właśnie z myślą o ludziach i dla ludzi stworzyliśmy FEEL THE TRAVEL – miejsce, w którym na co dzień obalamy mit, iż podróże do odległych i egzotycznych miejsc są zarezerwowane jedynie dla wybrańców.
Po wielu latach eksplorowania świata doszliśmy do wniosku, że świat, mimo iż ogromny, jest też stosunkowo mały, a odległe zakątki, o których kiedyś mogliśmy tylko marzyć, są obecnie osiągalne nie tylko dla nas, ale także dla innych. No właśnie, skoro już to wiemy, to czemu nie mielibyśmy pomóc innym w spełnieniu ich podróżniczych marzeń? Ryszard Kapuściński napisał kiedyś „Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”. Chcielibyśmy, by wszyscy nasi klienci wracali z wypraw zarażeni głodem podróży.

o-nas

KOMFORT

Oferujemy Ci wyłącznie miejsce i hotele, które osobiście sprawdziliśmy. W przygotowanym przez nas przewodniku znajdziesz polecane restauracje, a także warte uwagi atrakcje.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Gwarantujemy Ci ubezpieczenie KL i NNW oraz pomoc naszych lokalnych przedstawicieli.

OPIEKA

Zapewniamy kompleksową opiekę od momentu wyjazdu, aż do powrotu do kraju oraz możliwość kontaktu z nami podczas Waszego pobytu przez 24 godziny na dobę.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Nasze wieloletnie doświadczenie to dziesiątki zorganizowanych wypraw, dzięki którym wiemy jak sprawnie zaplanować wyjątkowe wyjazdy w najdalsze zakątki świata.

CZAS

Szanujemy czas naszych Klientów. Nie musisz spędzać godzin na szukaniu lotów, noclegów, czy też informacji dotyczących miejsc podróży. To Ty ustalasz termin wyjazdu.

PEWNOŚĆ

Po zaksięgowaniu Twojej płatności, dokonujemy natychmiastowej zapłaty za Twój hotel, bilety lotnicze i transfery. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową na 90 000 EUR.

NIEZWYKŁE MIEJSCA

Pozwól nam zabrać Cię w miejsca, które nas samych urzekły i które na zawsze pozostaną w naszej pamięci- niesztampowe i wyjątkowe.
Przekonaj się sam!

UNIKALNOŚĆ

Jesteśmy dla Ciebie i możemy„uszyć” podróż na miarę Twoich potrzeb. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i marzeniach, a my stworzymy dla Ciebie unikalną ofertę.

Sprawdź co inni mówią o naszym biurze

Opinie dostępne są również na naszym profilu Facebook oraz Google

opinie-k-madagaskar

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalnej organizacji naszej podróży na Madagaskar. Każdy szczegół i program wyjazdu został dopięty na ostatni guzik. Feel The Travel bez wątpienia tworzą pasjonaci podróży, a ich wiedza i doświadczenie są nieocenione. Polecamy!

Kasia z ekipą
Madagaskar

opinie-a-p-meksyk

Dzięki Feel The Travel przeżyliśmy 14 cudownych i niezapomnianych dni w Meksyku. Plan podróży został idealnie dopasowany do naszych potrzeb i preferencji, a organizacja całego wyjazdu była na najwyższym poziomie. Biuro zadbało o każdy szczegół, a my mogliśmy cieszyć beztroskim wypoczynkiem. To były prawdziwe wakacje szyte na miarę!

Patrycja i Andrzej
Meksyk

opinie-w-j-indonezja

Feel The Travel zorganizowało nam cudowną podróż poślubną do Indonezji. Profesjonalizm w każdym calu, wyjątkowe podejście do klienta i dbałość o szczegóły - to wszystko przełożyło się na wspaniały i niezapomniany wyjazd. Program został całkowicie dostosowany do naszych sugestii i wymagań, a wybrane hotele przerosły nasze oczekiwania. Jesteśmy zachwyceni!

Wiktoria i Jesus
Indonezja

opinie-j-p

Serdecznie polecam wszystkim Feel The Travel, pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Nie mogę się już doczekać kolejnej podróży organizowanej przez Was !!!

Joanna i Piotr
Meksyk

opinie-kw-madagaskar

Podróżowałam z Feel The Travel i gorąco polecam wszystkim to biuro!

Karolina
Madagaskar

opinie-d-t-indonezja

Zdecydowanie polecamy biuro podróży i Panią Anię, która poświęcała masę czasu i energii abyśmy byli dopieszczeni i mogli być na Jawie, Bali, Nusie Penidzie i Lomboku oraz zwiedzać to co chcieliśmy. Wakacje były bezbłędne, w dobrej cenie, wszystko przygotowane na ostatni guzik. niezapomniane wrażenia również dzięki współpracującymi z biurem podróży na wyspach ludźmi. Z pewnością będziemy polecać i dalej korzystać z usług Feel The Travel. Najlepsze biuro z jakiego kiedykolwiek korzystaliśmy. Naprawdę warto! Dziękujemy!

Dorota i Tadeusz
Indonezja

j-p-kambodza-wietnam

Dziękujemy za Wietnam i Kambodżę w listopadzie 2017.
Zdaliście egzamin na 5 zarówno w zakresie planu podróży, hoteli jak i logistyki. Udowodniliście, że znacie "okolicę". Dobrze rozumiecie oczekiwania "nietypowych klientów", którzy nie chcą podróżować w tłumie dużych biur podróży. Zdecydowanie polecam!

Joanna i Piotr
Wietnam i Kambodża