PODRÓŻE TO NASZA PASJA

Nie zaskoczymy Was, gdy powiemy, że kochamy podróże i że są one naszą największą pasją. Jesteśmy więc podróżnikami, ale i zespołem profesjonalistów, który zorganizował samodzielne i grupowe wyjazdy do prawie 70 krajów na 6 kontynentach.

FEEL THE TRAVEL jest więc odzwierciedleniem naszego stylu życia i zamiłowania do wypraw, które nieustannie otwierają nas nie tylko na nowe miejsca na mapie świata, ale przede wszystkim na napotkanych na naszej drodze ludzi, smaki, zapachy i kulturę danych regionów.

To właśnie z myślą o ludziach i dla ludzi stworzyliśmy FEEL THE TRAVEL – miejsce, w którym na co dzień obalamy mit, iż podróże do odległych i egzotycznych miejsc są zarezerwowane jedynie dla wybrańców.
Po wielu latach eksplorowania świata doszliśmy do wniosku, że świat, mimo iż ogromny, jest też stosunkowo mały, a odległe zakątki, o których kiedyś mogliśmy tylko marzyć, są obecnie osiągalne nie tylko dla nas, ale także dla innych. No właśnie, skoro już to wiemy, to czemu nie mielibyśmy pomóc innym w spełnieniu ich podróżniczych marzeń? Ryszard Kapuściński napisał kiedyś „Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”. Chcielibyśmy, by wszyscy nasi klienci wracali z wypraw zarażeni głodem podróży.

Feel The Travel, o nas

KOMFORT

Oferujemy Ci wyłącznie miejsce i hotele, które osobiście sprawdziliśmy. W przygotowanym przez nas przewodniku znajdziesz polecane restauracje, a także warte uwagi atrakcje.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Gwarantujemy Ci ubezpieczenie KL i NNW oraz pomoc naszych lokalnych przedstawicieli.

OPIEKA

Zapewniamy kompleksową opiekę od momentu wyjazdu, aż do powrotu do kraju oraz możliwość kontaktu z nami podczas Waszego pobytu przez 24 godziny na dobę.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Nasze wieloletnie doświadczenie to dziesiątki zorganizowanych wypraw, dzięki którym wiemy jak sprawnie zaplanować wyjątkowe wyjazdy w najdalsze zakątki świata.

CZAS

Szanujemy czas naszych Klientów. Nie musisz spędzać godzin na szukaniu lotów, noclegów, czy też informacji dotyczących miejsc podróży. To Ty ustalasz termin wyjazdu.

PEWNOŚĆ

Po zaksięgowaniu Twojej płatności, dokonujemy natychmiastowej zapłaty za Twój hotel, bilety lotnicze i transfery. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową na 90 000 EUR.

NIEZWYKŁE MIEJSCA

Pozwól nam zabrać Cię w miejsca, które nas samych urzekły i które na zawsze pozostaną w naszej pamięci- niesztampowe i wyjątkowe.
Przekonaj się sam!

UNIKALNOŚĆ

Jesteśmy dla Ciebie i możemy„uszyć” podróż na miarę Twoich potrzeb. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i marzeniach, a my stworzymy dla Ciebie unikalną ofertę.

Sprawdź co inni mówią o naszym biurze

Opinie dostępne są również na naszym profilu Facebook oraz Google

WordPress Theme built by Shufflehound. © Feel The Travel
Podróże szyte na miarę, egzotyczne wakacje